locatoweb

06. listopad 2019
Autor: Robert
Zobrazení: 1170

Dobrých lidí je málo a tak je vždycky smutné, když nás někdo z nich opustí. Tentokrát nás bohužel opustila Anna, naše hostitelka na výletě do Běloruska. Chtěl bych jí touto vzpomínkou vzdát hold a taky malinko zavzpomínat, protože jsme si ji za tu krátkou chvíli zamilovali a dle jejích slov jsme byli jako její rodina.

15. červen 2017
Autor: Robert
Zobrazení: 1050

A s prodejci jejich píseň výti.
Zase jsem si chtěl koupit něco na sebe a byl to takový zajímavý příběh, že mi nedá se o něj nepodělit. Ono totiž koupit dneska něco kvalitního je problém, samozřejmě se to netýká jenom oblečení na motorku, ale když už je toho moc, unaví to i zkušeného zmrdobijce.

13. červen 2018
Autor: Robert
Zobrazení: 1095

Loni jsme koupili nové tlumiče na moje BMW R1150GS. Asi jsme to loni uměli i nastavit, ale protože už je to rok a zase jsem to zapomněl, napadlo nás, že bychom si mohli znovu změřit zdvihy, abychom před jízdou s naloženou motorkou věděli, jestli máme tu pružiny ještě naživu. Znám totiž hodně lidí, co mají BMW s mrtvým podvozkem, ale nedají na tu kvalitní jízdu dopustit.

19. březen 2017
Autor: Robert
Zobrazení: 968

Normálně bych to sem nepsal, protože k nějakému tomu léčiteli čas od času zajedeme, ale tentokrát se stalo něco velice zajímavého, což jen potvrdilo můj pohled na současný zdravotnický systém, se všemi těmi MUDr. s.r.o, se vším tím systémem obvoďáků a specialistů, o kterém si myslím svoje, stejně jako spousta z nás.

03. leden 2018
Autor: Robert
Zobrazení: 1103

Dnes přinášíme zase článek od Marie, která minule psala o tom, jak to chodí v psychiatrické léčebně. Tentokrát se rozhodla se s námi podělit o to, jak se člověk může stát alkoholikem a na co si dávat pozor, když se objevují první příznaky. Článek je opět dost drsný, Marie si rozhodně nebere žádné servítky. Má můj obdiv, že je schopna sama o sobě psát takovým stylem a ještě k tomu na web. Tak jí tedy dejme slovo....

22. listopad 2016
Autor: Robert
Zobrazení: 2707

Exkluzivně na Oničem přinášíme zpověď ženy, která osobně prošla psychiatrickým zařízením při léčbě závislosti na alkoholu. Událost je sice staršího data, nic jí to ale neubírá na autentičnosti. O těchto věcech nikdo rád nemluví, velice si tedy vážíme toho, že se Marie rozhodla se s námi podělit o část své temné minulosti. Budiž nám to všem výstrahou a poučením - na takových místech bychom se určitě potkávat nechtěli. Ještě jednou děkujeme!