locatoweb

15. červen 2010
Autor: Administrator
Zobrazení: 1317

Dneska jsem konečně spustil nový web. K čemu? No měl by být určený jako pokračovatel tohoto webu, tedy takových osobních stránek o motorce a o tom, kde všude jsem se byl s motorkou podívat nebo k čemu mě inspirovala. No a protože Hondu už nemám, předělal jsem trochu design a zkusím pokračovat v duchu webu předchozího.

16. květen 2010
Autor: Robert
Zobrazení: 1448

Tak a je to.

Došlo k tomu, co se nevyhnutelně muselo stát, i když jsem z toho smutný. Ano, jak už možná tušíte, musel jsem svou "milenku" opustit. Honda už je prodaná, už říká pane někomu jinému.

10. červenec 2009
Autor: Robert
Zobrazení: 2216

Autokemp na Nových Mlýnech.

Už jsem tu o tom psal, myslím, že loni nebo kdy, ale to vůbec nevadí, připomenout si tohle místo klidně můžem. ATC Merkur leží u obce Pasohlávky u vodní nádrže Nové Mlýny. V podstatě je to klasický kemp pro stany, chatky a karavany, ale ještě nikdy se mi nepodařilo si tady zamluvit nějakou chatku, vždycky byly už dávno obsazené.

09. červenec 2009
Autor: Robert
Zobrazení: 2049

Jiří si koupil motorku. A hádejte jakou. Je načase ho trochu vyzpovídat.

16. duben 2009
Autor: Dan
Zobrazení: 1670

Cooo? No přece oficiální zahájení motorkářské sezóny 2009 ve Zlíně a okolí. Jako již tradičně se tohoto podujetí zhostila zlínská Czechbikers skupina, která si ve společných vyjížďkách libuje a nutno dodat, že velmi kvalitně je i organizuje. Hvala!