20. leden 2021
Autor: Robert
Zobrazení: 217

Loňský rok cestování moc nepřál, ale našly se způsoby a hlavně správný čas, jak se někam podívat. Naše plány byly sice úplně jiné, ale nezbylo nám, než se přizpůsobit situaci a zvolit náhradní řešení. Nejeli jsme tedy na východ, ale na jih, do Chorvatska. Ne že by nás Chorvatsko nějak moc lákalo, ale volili jsme z možností, které byly reálné pro dobu uzavřených hranic, a vybrali takovou malou okružní cestu. Naše trasa vedla přes Rakousko a Slovinsko do Chorvatska a zpátky přes Maďarsko a Slovensko.

07. srpen 2019
Autor: Robert
Zobrazení: 569

Tak teda jedem. Tentokrát zase ve složení 2 motorky, já s Hankou a Vraťa.
Cílem je projet kus Polska a někde na Brestem přejet hranice do Běloruska. No a tam si pak udělat kolečko napříč celým státem. Je to zvláštní pocit, když člověk jede někam, kam se normálně nejezdí, moc informací jsme nesehnali a tak jsem zvědavý, co tam na nás pěkného čeká. To nedopadne dobře...

22. červenec 2020
Autor: Robert
Zobrazení: 578

Letos to s výletem do zahraničí vypadá bledě, měli jsme v plánu celkem zajímavý výlet na východ, ale bohužel, svět zachvátila strašlivá a smrtelná pandemie a tak se nám nechce brodit mezi těmi hromadami mrtvol. Zůstaneme tedy doma - no a na poslední chvíli jsem objevil zajímavé místo v Chorvatsku, kam by se dalo zajet k moři. A světe div se, dokonce je tam volné místo na stan.

17. červenec 2019
Autor: Robert
Zobrazení: 357

Letos jsme kvůli mojí škole nestihli naplánovat nic většího a tak si vyrazíme jenom kousek od domu, do Běloruska. Proč zrovna tam? No... Loni se nám moc líbilo v Rusku, ale protože není tentokrát tolik času, zkusíme něco menšího. A jsem i hodně zvědavý na to, jak lidé v Bělorusku žijí a jak to tam vypadá.

30. prosinec 2019
Autor: Robert
Zobrazení: 1329

Po loňském výletu do Ruska, jsme letos dlouho nepřemýšleli nad tím, kterým směrem se vydáme. Zemí, o které se moc nemluví, a kterou jsme ještě neviděli, bylo Bělorusko. A protože jsme byli loni nadšení odlišným světem, než je ten západní, vypravili jsme se za dalším poznáním pro nás země neznámé.

21. červen 2019
Autor: Robert
Zobrazení: 572

Jedeme do Rumunska a možná i do Moldávie. Tentokrát je nás nějak moc, na takový výlet už nejsem zvyklý, 4 motorky. Jako obvykle možná něco málo napíšu a jako obvykle to budou samé blbosti.