22. červenec 2020
Autor: Robert
Zobrazení: 437

Letos to s výletem do zahraničí vypadá bledě, měli jsme v plánu celkem zajímavý výlet na východ, ale bohužel, svět zachvátila strašlivá a smrtelná pandemie a tak se nám nechce brodit mezi těmi hromadami mrtvol. Zůstaneme tedy doma - no a na poslední chvíli jsem objevil zajímavé místo v Chorvatsku, kam by se dalo zajet k moři. A světe div se, dokonce je tam volné místo na stan.

17. červenec 2019
Autor: Robert
Zobrazení: 295

Letos jsme kvůli mojí škole nestihli naplánovat nic většího a tak si vyrazíme jenom kousek od domu, do Běloruska. Proč zrovna tam? No... Loni se nám moc líbilo v Rusku, ale protože není tentokrát tolik času, zkusíme něco menšího. A jsem i hodně zvědavý na to, jak lidé v Bělorusku žijí a jak to tam vypadá.

30. prosinec 2019
Autor: Robert
Zobrazení: 932

Po loňském výletu do Ruska, jsme letos dlouho nepřemýšleli nad tím, kterým směrem se vydáme. Zemí, o které se moc nemluví, a kterou jsme ještě neviděli, bylo Bělorusko. A protože jsme byli loni nadšení odlišným světem, než je ten západní, vypravili jsme se za dalším poznáním pro nás země neznámé.

21. červen 2019
Autor: Robert
Zobrazení: 502

Jedeme do Rumunska a možná i do Moldávie. Tentokrát je nás nějak moc, na takový výlet už nejsem zvyklý, 4 motorky. Jako obvykle možná něco málo napíšu a jako obvykle to budou samé blbosti.

07. srpen 2019
Autor: Robert
Zobrazení: 439

Tak teda jedem. Tentokrát zase ve složení 2 motorky, já s Hankou a Vraťa.
Cílem je projet kus Polska a někde na Brestem přejet hranice do Běloruska. No a tam si pak udělat kolečko napříč celým státem. Je to zvláštní pocit, když člověk jede někam, kam se normálně nejezdí, moc informací jsme nesehnali a tak jsem zvědavý, co tam na nás pěkného čeká. To nedopadne dobře...

30. listopad 2018
Autor: Hana
Zobrazení: 3304

Sesedám z motorky a ostražitě sleduju budku nad námi, ze které po nějaké době vychází chlapík v maskáčích a se samopalem na zádech. Dává si načas, žádný spěch. Pobaveně se na nás shora dívá a pomalými kroky schází po schodech dolů k závoře. Pohodlně se o ni opře, založí na ní ruce a všechny nás sleduje.