locatoweb

Chorvatsko - Marina camping

Autor: Robert
22. červenec 2020
Zobrazení: 928

Vjezd do resortu Letos to s výletem do zahraničí vypadá bledě, měli jsme v plánu celkem zajímavý výlet na východ, ale bohužel, svět zachvátila strašlivá a smrtelná pandemie a tak se nám nechce brodit mezi těmi hromadami mrtvol. Zůstaneme tedy doma - no a na poslední chvíli jsem objevil zajímavé místo v Chorvatsku, kam by se dalo zajet k moři. A světe div se, dokonce je tam volné místo na stan.

Projedem se přes Rakousko a Slovinsko a jestli to vyjde, mohli bychom pár dní strávit u moře. Tak nakonec aspoň nějaký výlet. 
Psát zážitky z cesty, jak je mým zvykem, tentokrát nebudu, myslím, že by to ani nebylo zajímavé, jsou to všechno země, kde jsme už byli a tak nečekám nic převratného. Prostě jenom výlet.

A proč teda tento článek? No abych do něho mohl dát odkaz na online trasu.

Tady je:

 locatoweb

Komentáře  

# Radek 2020-08-03 16:57
Ahoj Roberte, tak jsem čekal alespoň nějakou fotku, kde jste byli a nic :-) My se vrátili včera. Koukám, že jste z toho Bledu jeli úplně jinudy než mi. Je fajn, že je vidět, kde je ten váš oblíbený kemp. Případně ho také někdy využijeme. Fotky a videa z naší cesty teprve musím zpracovat. Pro vás by to byla stejně asi nuda, nic co neznáte :-). Rádi jsme vás poznali. Případně mrkněte na náš web: www.rayama.cz
Mějte se a třeba někdy na viděnou. Ahoj Radek a Petra.
Odpovědět
# Robert 2020-08-12 17:15
Ahoj Radku, určitě se na Váš web podíváme, i na fotky. Teď jenom trochu nestíháme, byli jsme ještě týden na zahradě a příští to máme stejně. Taky jsme Vás rádi poznali a doufám, že se zase potkáme :-)
Odpovědět