Kdo tady loni psal, že Senec nestojí za nic?

Autor: Robert
13. srpen 2012
Zobrazení: 1157

Ten měl pravdu, teda pokud se jedná o přeplněný kemp a zábavu opilých turistů v něm. Neplatí to ovšem v případě, že se rozhodnete kemp nenavštívit.

Sedíme si tak v sobotu na pivku a říkáme si, kam bychom se mohli jet okoupat. Všude, kde je dobrá voda, to už známe a navíc je všechno buď moc blízko nebo moc daleko."Kdysi jsme taky tak seděli," vzpomínám si, " a pak jsme se jen tak jeli okoupat na Zlaté písky u Bratislavy." "Nojo," povídá Roman, " tak že by tam?" "Tam bude moc lidí, jezdí tam celá Bratislava. Ale... ale mohli bysme na Senec." "To je nápad," nehne brvou Roman, " v kolik zítra vyjedem?" "V 9 ráno."

Hmm, to abych už moc nechlastal......

A fakt. Druhý den ráno jsme se pěkně sešli na Aralu (pardon, OMV), každý hezky s plavkama a ručníkem, jako při správné cestě na koupaliště, dali si kafe (teda já), cigáro (teda já) a vyrazili.

No řekněte, jeli byste to autem?

Nemá smysl tu nějak popisovat cestu, prostě 150km po asfaltu, mimo dálnici, už to jezdím poslepu. Proč to sem vlastně teda píšu? No přece, milé děti, abych vám připomněl, že se nemusí pořád jenom ležet na koupáku za barákem, ale že jsou taky pěkná místa kousek dál za humny, kde při troše štěstí a při pěkném počasí také můžete svírat ruku své milované a zvlhle jí hledět do očí.... ba co víc, nemusíte s sebou milovanou brát vůbec, v tom případě se vám naskytne pohled na krásný les a v něm mnoho dříví....

Koupání skvělé, počasí skvělé, voda skvělá a co teprve ty okolní scenérie.... Taková to byla jedna pěkná neděle, jedna z mnoha. Ale stála za to.

Doporučuju.

Jenom pozor na to, že ti vydřiduši chtějí 4 eura za vstup na pláž. teda ne že by to bylo moc, jenom je potřeba si s sebou nějaké ty eura vzít a ne je začít shánět až na místě a ztrácet tak drahocenný čas běháním po městě a sháněním bankomatu, zatímco byste už mohli plácnout svým zpoceným tělem do příjemně chladivé vody seneckého jezera....