locatoweb

Kam letos na cesty?

Autor: Robert
07. červen 2011
Zobrazení: 1643

Léto je tady a s ním přišla doba výletů, vyjížděk a cestování. Občas je taky potřeba se trochu provětrat, najet něco málo kilometrů a hlavně poznat nová místa, lidi a situace. Co tedy máme před sebou?

Letos bychom se chtěli podívat po krásách naší vlasti, hlavně tedy po Čechách, pravděpodobně s návštěvou Máchova jezera, plzeňského pivovaru a nějakých těch vodních nádrží. Zatím nevím přesně, kam nás kola zavedou, ale není potřeba nic moc plánovat, stačí znát jen ten správný směr, protože jak se zpívá v jedné písni: "I cesta může být cíl."

Dál máme v plánu jednu takovou větší poznávací cestu a to Slovensko - Ukrajina - Rumunsko - Maďarsko, mapa je na tomto odkaze. Z této cesty začínám mít lehké mrazení v zádech - na motorkách mám sice už nalítáno něco kolem 50.000km, ale na východě jsem ještě nebyl. A protože tam dnes jezdí kdekdo, říkám si, že aspoň jednou bychom to měli zkusit. Tak to vezmem rovnou okruhem :-)

No a pokud nám zdraví a peněženka dovolí, chtěl bych ještě koncem léta stihnout malý, několikadenní výlet k moři. Zatím nijak neřeším kam, protože je brzo a myslím, že tohle ani nijak zvlášť řešit nemusím. Prostě sbalíme pár věcí a vyjedeme za vůní slané vody.

Uvidíme, jestli se nám naše plány vyplní aspoň trochu, uvidíme, jestli bude sloužit zdravíčko a jestli motorka pojede pořád tak spolehlivě, jako doposud.

Těším se, že se spolu potkáme na našich toulkách po cestách necestách.....