Svině mají háky, nejsou na ně páky!

Autor: Robert
20. říjen 2016
Zobrazení: 938

Nějaké svině mi napadly můj malý soukromý web O ničem. Řečeno slovy laika - někdo mě prostě háknul. Možná je to i dobře, web byl už starý, zaneřáděný spoustou historických blbostí a pomalu se stával nepřehledným. Vůbec se nedivím, že ho někdo napadnul - tak oblíbené stránky musí být určitě lákavým soustem!

A tak jsem se při té příležitosti rozhodl, že ho udělám znovu od začátku. Inu, nasadil jsem čistý redakční systém, našel jiný hosting, nainstaloval ho a teď postupně z vesmíru odečítám znění všech článků a materializuju fotografie.

Není to činnost jednoduchá, zabírá spoustu času a mých nervových prostředků. Když to půjde dobře, postupně zveřejním všechny články. Ostatní hovadiny, jako Galerie, Komentáře, Trasy a podobně budou časem přibývat. Anebo taky ne.

OldSchool Honda, tedy web, který jsem psal, když jsem ještě byl šťastným majitelem Cruisera Honda Shadow zatím zveřejnit nejde. Hlavně proto, že z tak daleké minulosti neumím pořádně materializovat a budu si na to muset najmout nějakého lepšího okultistu.

A pak dnes dejte něco na web.